j

V nedeljo, 7. oktobra 2018, smo se ob 10.00 uri zbrali pri sv. maši, ki je bila posebej namenjena starejšim in bolnim iz naše župnije. V naši župnijski cerkvi sv. Antona Puščavnika v Železnikih smo ob maševanju našega g. kaplana Bernarda in sodelovanju sodelavk Župnijske KARITAS, starejših in domačega pevskega zbora, imeli priložnost prejeti zakrament spovedi, bolniškega maziljenja in Rešnjega Telesa. Sv. maša je bila lepo obiskana.

Slavje smo po sveti maši nadaljevali s kosilom in srečanjem v župnišču. Vsako leto pripravimo kratek kulturni program. Letos nas je s harmoniko razvedril mladi Tine Štibelj iz Selc. Pojedli smo odlično kosilo, poslušali recitacije in se predvsem veliko pogovarjali. Prijetno druženje so nam posladkali še dobri piškoti in pecivo pridnih gospodinj ter domače grozdje.

Lepo smo se imeli. Veseli smo vseh, ki se odzovejo našemu vabilu in pridejo tudi v župnišče na druženje, saj več nas je, lepše je. Skorajžite se tudi »mlajši starejši« in se nam pridružite.

Lepo povabljeni!

Fotografije si lahko ogledate v galeriji srečanje starejših 2018

Mateja Tušek
Tajnica ŽK Železniki

Go to top